jsem malý hyperpunk snail: žvásty +++ povídky +++ milovaní

Únor 2009

nový lay

27. února 2009 v 13:53 | Zubatá |  žvásty
asi jste si všimli, co? :)
A teď by mě zajimalo, jestli se vám líbí :D

spřátelení s Jenn

25. února 2009 v 16:57 | Zubatá |  žvásty
nebudu psát, co si myslim o tom, že mi Jenn nabídla spřátelení :D, nechci nikoho udat (že jo, Pol? :D:D). Nu nic, podezření na mé straně :D.
Ale přesto jsem byla značně vyvedena z míry, když mi spřátelení bylo nabídnuto. Takže Jenn moc děkuju, páč mi to udělalo radost.
A určitě se koukněte k ní na bložínek (ačkoli ho určitě dávno znáte :D), páč Jenn citátuje, píše nějaké povídky (to jsem ještě neprošmejdila) a vůbec má všechno takový filozofický :D.
Děkuji za pozornost :D, odkaz je v milovaných.

1.kapitola, Detektiv na volné noze

21. února 2009 v 22:12 | Zubatá |  Na věku nezáleží
Asi určitě vám bude připadat až přehnaně krátká. Rozhodla jsem se tak, že k této povídce budu přidávat kratší kapitoly, které budou přibývat častěji (a strašně dlouhý perexy :D) a určitě budou i nějakym způsobem lepší, neboť romantizování mě nepřepadá nijak zvlášť často a s tim se tohle o Brumbálovi psát prostě musí :D. Nechť Pol promine, nebude-li se jí to líbit, ale vážně jsem se snažila. Nakonec jsem to utla ve chvíli, která mi přišla tak nějak ukončující. Pokud naleznete nějaký chyby, dejte určitě vědět.

spřátelení + cosi

16. února 2009 v 21:59 | Zubatá |  žvásty
Do Milovanejch, což jsou vlastně spřátelený blogy :D, jsem si ukořistila i skvost - Envy s Wrath :D. Tedy díky za spřátelko, devčata temná :D:D A nakonec malá poznámka - dneska se mi podařilo napsat stranu k Na Věku nezáleží kousíček k Haf :D. Sice jsem Sasance slíbila, že pohnu s Hladce obrdce, ale na to taky dojde... třeba zejtra, jestli bude čas a net se zase nesekne :). Mějte se krásně,.. spřátelujte se starou dementní Zubatou (nedávno jsem slavila rok, dva, ted uz fak nevim :D) a těšte se na jeji odrbany, divny povidky :D:D (a berte si moje laye!!!) :D s humorem nejdál dojdeš a brzo chcípneš, že ano.

Díky.

2. února 2009 v 22:35 | Zubí |  žvásty
chci vám všem poděkovat za krásný komentáře, fakt si toho vážim.
určitě patří velkej dík Sasance, která okomentuje, co může a teď se plácá někde na horách a pak i vám ostatním :)
samozřejmě bych nemohla být v komunitě ff, aniž bych si nepostěžovala.
štve mě, že začínám upadat. dobře, nikdy jsem nebyla na výsluní, ale myslím, že píšu pořád stejně. ačkoli... prostě o sobě pochybuju, dost silně.
ale jestli se vám třeba kapitoly nelíbí, můžete alespoň napsat kritiku, ne? :) asi toho chci moc, já nevím. dneska to na mě padlo. Chtěla bych více komentářů, více kritiky, možná pochval, to už je jedno. chci se zlepšovat, ale k tomu potřebuju nějakou tu podporu, jesli mi rozumíte.
pokud vás moje povídky už nebaví, tak asi nemá cenu se dál prezentovat a můžu to jako spousty dalších zabalit. Tim nikoho nevydírám (neřikám, že je koho, bůhví, kdo si to přečte :D).
nechci být zlá, stěžovat si nějak extra moc, nebo narážet na to, že jste nevděční, když pro vás píšu (ty moje bludy... XP). jen jako každý autor silně pocituji, že jeden dva komentáře pod napsanou, a někdy i těžce dokončenou, kapitolou je mi... málo. Jo. A ať to klidně zní sobecky, egoisticky a všelijak jinak. snad toho nechci tolik. Děkuju.

- kde ještě strašim: moje layouty +++ moje glosování +++ můj deníček (spolu s Pol a Ivi)

Vždycky se něco posere. Ať už kalhoty, nebo život.

- Já jsem Zubatá. taky se občas vyskytuju jako Huhu nebo glosuji pod přezdívkou Chobot. I když to glosování jsem na dlouho vynechala.
Snažim se psát povídky, někdy mě to baví, někdy chci všechno zrušit a přestat s blogovánim.
taky si myslim, že nepíšu světoborně. Ale kdo by přiznal, že se mu jeho tvorba líbí, že ano.
Díky povídkaření jsem poznala "spousty" skvělých lidí, odkazy na ně mám v rubrice oni :).
Mám ráda granko, hardcore a malčik s čírem na hlavě.
Zoufale toužim po tom, naučit se rusky :D.
A taky chci bydlet v Rusku.
A je mi jedno, jaká je tam situace a co všechno ruskej národ udělal za špatnosti.
Miluju Bulgakova a Tolstoje.
Obdivuju Natálii Kocábovou.
Líbí se mi Mika Waltari.
Nerada nosim zimní bundu a chci zhubnout, protože v květnu jedeme se školou do Itálie :D.
Momentálně shánim plavky na mojí dementní postavu a nemám ráda 100% džusy.
Nenávidim Coelha.
A občas sebe.
-ende-